אודות לוגו האתר ללא טקסט

"גלאור סנטר" הוקם בשנת 2008 ע"י מיה גלאור, מטפלת מוסמכת מטעם International Association For Colon Hydrotherapy (או i-act אם תרצו), המוסד בינלאומי, יחידי מסוגו, המסמיך מטפלים בשיטת הקולון הידרותרפיה.

ב-"גלאור סנטר" מיה ביקשה ליישם את כל הידע שצברה, הן בפרקטיקה והן בתיאוריה, ולסלול ממנו דרך חיים בריאה למטופליה הרבים. עם השנים מיה פיתחה שיטה ייחודית הכוללת ניקוי טבעי מרעלים תוך מערך טיפולי המותאם באופן אישי לגופו של המטופל ולצרכיו.

מיה מחזיקה בוותק טיפולי ארוך ומכובד הכולל עשור שלם במרכז טיפולי מוכר ומוביל. בתקופה זו נחשפה למאות מטופלים וסייעה להם במגוון רחב של בעיות בריאותיות. השיטה כוללת סדרת טיפולי ניקוי טבעיים ומתאימה גם לבריאים שבניינו, אלו שכבר למדו כיצד לחיות עם גופם בשלום ובהרמוניה וממשיכים למצות ממנו את הפוטנציאל הטבעי.

כבר לאחר הטיפול הראשון אתם תרגישו את השינוי, את הירידה בנפיחות הבטן, את תחושת הרעננות, את האנרגיה המחודשת שממלאה את הגוף. במקביל, נתקוף ונסלק את הפרזיטים, הטפילים והרעלים תוך בניית אפיון לבעיות הספציפיות שהתגלו באבחון.

מטרתו של "גלאור סנטר" היא להחזיר לכם את האמון לגוף, ללוות אתכם לאורך כל התהליך כאשר היעדים הם שיפור איכות החיים, מניעת מחלות, סיכול ממוקד לבעיות קיימות והדרכה מקצועית, מהימנה ואיכותית תוך כדי הטיפולים.

לקבלת ייעוץ ראשוני צלצלו עכשיו:
נייד: 054-4677005