היתרונות שלנו לוגו האתר ללא טקסט

למה דווקא אני?

כי אני מבינה בדיוק מה קורה לגוף שלכם ואיזה סוג של טיפול יכול להניב את התוצאה הטובה ביותר.
במשך שנים שימשתי כמטפלת בכירה באחד ממרכזי הבריאות הגדולים והמובילים בארץ. למדתי ב-.International Association For Colon Hydrotherapy מוסד בינלאומי המסמיך מטפלים לשיטת קולון הידרותרפיה. מדי יום בצעתי אבחונים שונים למטופלים מקשת גילאים רחבה. טיפלתי בנערות מתבגרות הסובלות מאקנה ובעיות משקל ובמבוגרים שהיו זקוקים לטיפול מיוחד לאחר מחלה ממושכת. ידעתי מאיזה צד כדאי לתקוף את הבעיה ומהו המסלול הטיפולי הנכון עבור כל אחד ואחת. לפני כחמש שנים הקמתי את גלאור סנטר. קליניקה פרטית המאובזרת בציוד טיפולי מתקדם. היום אני מקבלת עשרות מטופלים ונחשבת למומחית בשיטת קולון הידרותרפיה תוך קידום השיטה בישראל.

אני פורשת בפניכם את האופציה הטיפולית המתאימה והטובה ביותר. שיטת הקולון הידרותרפיה נחשבת למובילה בעולם הרפואה הטבעית ורבים מאלו שהקדישו את חייהם לרפואה המודרנית מודים בפה מלא שניקוי טבעי לגוף הכרחי לאורח חיים תקין ובריא. הוא מונע הצטברות חיידקים, מוריד את הנפיחות המרגיזה כבר לאחר הטיפול הראשון, מסוגל להילחם במיגרנות,קנדידה ,מסייע במניעת סרטן המעי הגס ועוד שלל יתרונות..

אתם לא חייבים לחיות עם תחושת עייפות. אתם לא חייבים לדחוף לילד ריטלין למניעת בעיות ריכוז, אתם יכולים לראות תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון!