קולון הידרותרפיה לוגו האתר ללא טקסט

קולון הידרותרפיה, להרגיש נקי מבפנים

"אחת מנקודות התורפה של הגוף היא הבטן…"

הקיבה היא הראשונה שתספוג אליה (תרתי משמע), את כל הטוב ואת כל הרע שסביבנו. היא הראשונה שתחוש כאב ושתזדהה עם שאר התחושות של אברי הגוף שלנו. היא הראשונה שתודיע לנו שהשמנו והראשונה שתקבל את המהלומה הרגשית. מכאן שהטיפול בה חייב שיהיה ברגישות יתרה והשמירה עליה חייבת להיות מושלמת.

"מנקים את הגוף, מטפלים בנפש…"

העידן המודרני בו אנו חיים הביא איתו (יחד עם הנהירה לטכנולוגיה) גם נהירה של בריאות ושל חולי. מחד, אנו עדים לבעיות בריאותיות שונות שלא הטרידו את הגוף בעבר ומאידך אנו מבינים היטב את הקשר הישיר שבין בריאותו וניקיונו של הגוף לבין החיים היומיומיים: מזון, לחצים בעבודה, איכות חיים, סטרס ועוד.

שטיפה פנימית – מי יכול לעכל דבר כזה?

קולון הידרותרפיה היא שיטה לניקוי פנימי של המעי. מדובר בעצם בשטיפה פנימית של הגוף. ממש כמו שאנו שוטפים את המעטפת החיצונית שלו, כך הוא זקוק להיגיינה הפנימית שלו וכך בעצם מסולקים כלל הרעלים, הגזים והפסולת שהוא אוגר מדי יום. מאז ומעולם ניסתה הרפואה להתמודד עם רעלים אלו כאשר השטיפה הפנימית הוזכרה בימי קדם, בהיסטוריה של יוון ואפילו בכתבי רמב"ם. תהליך זה אינו משלב כימיקלים וכל מטרתו להקל על הגוף להתנקות. הרפואה המודרנית מאמינה שניתן  לטפל ברעלים אלו  על ידי משלשלים ושאר כימיקלים ללא הסברת הנזק לגוף ולמע' המעי.

גוף נקי מבפנים הוא גוף מאוזן, הוא גוף בריא וחזק העומד  בדרישות הלא פשוטות של כלל המערכות שבו!

המעי הגס סופג אליו את הפסולת שהגוף עצמו מבקש להוציא. אותם רעלים מזהמים נדבקים לדפנותיו והדבר דומה בעצם למעין פח עמוס. כאשר הפסולת עולה על גדותיה הרעלים משתחררים החוצה ומכאן בעצם מתחילות הצרות. תסיסת הפסולת והזיהום הפנימי הם האחראים לרוב המחלות הקריטיות שלנו ולסרטן המעי הגס בפרט.
קולון הידרותרפיה שוטף את הכל: בעיות משקל, אקנה, נפיחות בבטן, טיפול ממוקד לקנדידה, כאבי ראש, פיברומיאלגיה ושאר מחלות ודלקות.